Division 2

Ladder

Team P W L B D F Points For Against %
Team 5 7 6 1 0 0 0 25 49 28 175%
Team 4 7 5 2 0 0 0 22 49 25 196%
Team 1 7 4 3 0 0 0 19 41 34 120.59%
Team 8 7 4 3 0 0 0 19 40 36 111.11%
Team 6 7 4 3 0 0 0 19 40 36 111.11%
Team 2 7 3 4 0 0 0 16 32 45 71.11%
Team 7 7 2 5 0 0 0 13 25 47 53.19%
Team 3 7 0 7 0 0 0 7 26 51 50.98%

Teams

  • Team 1
  • Leigh Ford
  • Robert Brockman
  • Tim Morgan
  • Alan Bottomley
  • Sally Wiltshire
  • Alia Haider
  • Sophie Fazackerley
  • Team 2
  • David Gordon
  • Garion Weller
  • Ruting (Polo) Li
  • Scott Christie
  • Lauren Tjan
  • Annabel Watkins
  • Lillian Harris
  • Team 3
  • Mark Johnson
  • Terry Polglase
  • Ricky Beswick
  • Andrew Bridges
  • Vicki Cockerill
  • Leena Lavonius
  • Keiko Dalby
  • Team 4
  • Ruhao Fan
  • Alston Wang
  • Peter Peng
  • Kenny Wang
  • Kiki Du
  • Ying (Ivy) Guo
  • Tianyi Zhang
  • Team 5
  • Ryan Aditama
  • Matt Meaden
  • Michael Andrean
  • Jia (Jason) Su
  • Megan Waugh
  • Sally Smith
  • Diana Cossar-Burgess
  • Team 6
  • Lewis Gibbs
  • Clinton Duong
  • Peter Stewart
  • Fabian Delanty
  • Deidre McDonald
  • Amanda Grundy
  • Bryarne Duldig
  • Team 7
  • Stuart Smith
  • Greg Meaghan
  • Ian Fletcher
  • Richard Edwards
  • Arun Bain
  • Sumana Sritawat Dowling
  • Nyree Courtney
  • Team 8
  • Casim Casim
  • Terry Batchelor
  • Nick Powell
  • Al Qamar Daeng Situju Muchtar
  • Linda Lattimer
  • Nur Farriana Ayu Amran
  • Yvonne Bottomley

Rounds

Round 1 – 10th September
C1&2 Team 8 vs. Team 7 7 / 4
C3&4 Team 1 vs. Team 2 5 / 6
C5&6 Team 3 vs. Team 4 2 / 9
C7&8 Team 5 vs. Team 6 7 / 4
Round 2 – 17th September
C1&2 Team 3 vs. Team 1 4 / 7
C3&4 Team 5 vs. Team 4 5 / 6
C5&6 Team 2 vs. Team 7 6 / 5
C7&8 Team 6 vs. Team 8 3 / 7
Round 3 – 24th September
C1&2 Team 4 vs. Team 2 11 / 0
C3&4 Team 8 vs. Team 3 6 / 5
C5&6 Team 6 vs. Team 7 7 / 4
C7&8 Team 5 vs. Team 1 7 / 4
Round 4 – 1st October
C1&2 Team 7 vs. Team 5 1 / 10
C3&4 Team 3 vs. Team 6 2 / 9
C5&6 Team 8 vs. Team 2 6 / 5
C7&8 Team 4 vs. Team 1 4 / 7
Round 5 – 8th October
C1&2 Team 6 vs. Team 4 6 / 5
C3&4 Team 2 vs. Team 5 4 / 7
C5&6 Team 3 vs. Team 7 5 / 6
C7&8 Team 1 vs. Team 8 7 / 4
Round 6 – 15th October
C1&2 Team 8 vs. Team 5 5 / 6
C3&4 Team 4 vs. Team 7 8 / 0
C5&6 Team 6 vs. Team 1 4 / 7
C7&8 Team 2 vs. Team 3 7 / 4
Round 7 – 22nd October
C1&2 Team 2 vs. Team 6 4 / 7
C3&4 Team 7 vs. Team 1 5 / 4
C5&6 Team 8 vs. Team 4 5 / 6
C7&8 Team 3 vs. Team 5 4 / 7
Round 8 – 29th October
C1&2 Team 5 vs. Team 6
C3&4 Team 8 vs. Team 7
C5&6 Team 1 vs. Team 2
C7&8 Team 3 vs. Team 4
Round 9 – 5th November
C1&2 Team 6 vs. Team 8
C3&4 Team 3 vs. Team 1
C5&6 Team 5 vs. Team 4
C7&8 Team 2 vs. Team 7
Round 10 – 12th November
C1&2 Team 5 vs. Team 1
C3&4 Team 4 vs. Team 2
C5&6 Team 8 vs. Team 3
C7&8 Team 6 vs. Team 7
Semi Finals – 17th November
Games to be Scheduled Later
Grand Final – 20th November
Games to be Scheduled Later